Blog 1 jak wszystko zaczęło się
Rok 2019 był przełomowym rokiem dla wówczas siedemnastoletniej dziewczyny, mieszkającej w Krakowie — Aliny. Czy od tego czasu wiele się zmieniło? Oj tak — i to bardzo! Był to początek małej marki, która na naszych oczach rozwija się z dnia na dzień.

 

Alia Lingerie to marka, która pierwsze kroki stawiała w małym mieszkaniu w Krakowie. Alina uczyła się szyć od podstaw, sama, bez żadnych kursów. W momencie, kiedy kończyła pierwsze komplety, w głowie pojawiło się jej hasło, które do dzisiaj widnieje na stronie: Z miłością dla miłości. Szycie jest jej pasją, a praca do samego rana zamiast męczarnią była ogromnym szczęściem. 
Pierwsze komplety trafiły jeszcze do znajomych w szkole, a następnie… zaczęła się nasza historia. Na profilu na Instagramie @alia_lingerie.pl zaczęły pojawiać się dziewczyny zainteresowane bielizną szytą na miarę. Podsuwały pomysły, wymyślały własne projekty, które Alina realizowała.
Miłośniczki pięknej, seksownej bielizny mogły dostać wymarzony komplet, którego nie było w żadnym innym sklepie. W Alia Lingerie można zmieniać wszystko — koronki, gumy, kołeczka, model z fiszbiną lub bez, a nawet można dostać coś, co od dawna siedziało w naszych myślach, ale niestety nigdzie w internecie lub sklepie stacjonarnym nie dało się tego znaleźć.
jak wszystko się zaczęo historia marki blog 1
jak wszystko się zaczęo historia marki blog 1
 Bardzo szybko firma zyskała rzesze wielbicielek, które w bieliźnie od Aliny czuły się pewnie i kobieco. Dziewczyna otworzyła swoją pierwszą pracownię, która znajdowała się przy ulicy Cienistej w Krakowie, powoli spełniając swoje małe wielkie marzenia. Tam zatrudniła pierwsze krawcowe, które sprawiły, że czas oczekiwania znacznie zmalał. Dostać bieliznę szytą na miarę od podstaw w niespełna tydzień? 
Lubimy to!
Alia Lingerie rozwija się i swoją markę każdego dnia. Powstały nowe kolekcje, Alina rozpoczynała coraz więcej współprac z pięknymi dziewczynami, bielizna docierała do klientek nawet za granicę, a mała marka powoli stała się rozpoznawalna na Instagramie. Alina dzień po dniu szyła piękności dla swoich zaufanych klientek oraz dla takich, które swoją przygodę z piękną bielizną dopiero zaczynały. Seksowna bielizna jest dla każdej z nas — takiej, która ma większy i mniejszy biust, takiej z krągłościami lub szczuplejszej. Bielizna pozwala leczyć kompleksy, zakochać się w sobie na nowo i kiedy spojrzymy w lustro, myślimy: „Wow! Wyglądam jak milion dolarów!” Cały sekret tkwi w dopasowaniu bielizny, które najlepsze jest, gdy szyta jest ona na miarę oraz z najwyższej jakości materiałów (koronek, gum i tkanin).
jak wszystko się zaczęo historia marki blog 1
jak wszystko się zaczęo historia marki blog 1
Następnym przystankiem było przeniesienie siedziby do centrum miasta, przy ulicy Dietla, gdzie obecnie możemy spotkać Alinę codziennie. Jej produkty możemy znaleźć nawet w sklepach Secret Place w Warszawie i Poznaniu. Od 2019 roku zmieniło się tak wiele, a zarazem tak niedużo — Alina dalej szyje z pasją komplety, dbając o każdy szczegół, nie pozwalając na żadną widoczną niteczkę czy niedopracowanie. Czuwa nad zaufanymi krawcowymi, które również wkładają w pracę całe serce.
Zamówienia można złożyć zarówno na Instagramie, jak i na stronie internetowej alialingerie.pl, gdzie również można modyfikować swój wymarzony komplet, mając pewność, że takiego samego nie będzie miał nikt. Jedynym ograniczeniem jest tutaj nasza wyobraźnia.
Od małej szwalni w sypialni do piętrowego sklepu w centrum Krakowa. Od wielkich marzeń do szycia kompletów dla tysiąca kobiet.
Witamy na blogu Alia Lingerie. Rozgośćcie się i zapraszamy do świata pięknej bielizny. Mamy nadzieję, że będziecie się tutaj czuły wyjątkowo!
— Natalia
08D8EBD3-7DFB-446F-A788-E179A2CA574A